Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hamis a böngészőben felugró...

Hamis a böngészőben felugró ablak ami szerint vírusos a telefonom?

Figyelt kérdés

eddig is tapasztaltam már egyszer kétszer ilyet, de most ebben a felugró üzenetben az ip címem is ott volt, ami eléggé megijesztett.

most gyorsan letöltöttem az ESET nevű appot, most futtatom is rajta a vírusírtást, de attól tartok, hogy mivan ha esetleg nem veszi észre, vagy nem is tudom. mindenesetre még ip címes vírusos felugróablakkal nem találkoztam, és nem tudom hogyan álljak hozzá. mit gondoltok?


2016. aug. 4. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, kamu az összes ilyen.


Én napi szinten találkozok ezekkel a marhaságokkal.

Kedvencem:


"A galaxy note 5 telefonodon virus van ami a sim kártyát tönkre teszi, telepitse a lenti appot...blablabla,,

2016. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi:D
2016. aug. 4. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lesz virrusos a telefonod, ha letöltöd a programot amit linkel.:D Az, hogy az ip cimed ott volt nem jelent semmit. a weblap programozója beir egy sort a weboldalban és máris leolvassa ip cimed, oprendszered stb. De ezekkel nem ér semmit.
2016. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert a legtöbb android böngésző pocsék. Normális adblock csak a firefox, opera mini és uc app-ban van. Az operában is van adblock, de max csak dísznek jó. Semmit nem blokkol, pedig be van kapcsolva.
2016. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!