Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont valasztana...

Melyik okostelefont valasztanatok a kettö közül? Sony Xperia XA vagy Samsung Galaxy A5 (2016)

Figyelt kérdés

Alapjaban veve Sony parti vagyok, de a Samsung sem rossz.

Jelenleg Sony Z1 -em van, 20,7mp kameraval, attol rosszabbat nem nagyon szeretnek.



2016. aug. 4. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Jahhj, ezeket hogy sikerült kinézned? Nem azért, mert rosszak lennének, csak az áruk lassan a csillagos eget súrolja a tudáshoz képest.. :D

A kettő közül inkább a samsung. De...

Ennyi pénzért van egy pár, ami odaver mindkettőnek: Xiaomi Mi 4S, Redmi Note 3 pro, Huawei p9 Lite, Honor 7, Nexus 5X, vagy egy kicsit többért, de még 100 alatt, vagy az LG G4, ami abszolút kamera bajnok, meg persze minden másban is nagyon jó.

Szerintem gondold meg :)

2016. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+1 #1 teljesen egyetertek
2016. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mp nem számít már semmit attól ne félj.

Egyébként a A5 a jobb vagy is érdemesebb esetleg ha szóba jöhet más teló a nexux 5x is nagyon jó.


Még annyit hogy én mikor telót néztem nekem meg tetszettek a kínai telók de mikor utána olvastam mindíg csalódtam vagy giroszkop vagy ez vagy az hiányzik. Bár a Huawei kivétel az jó nagyon :)

2016. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!