Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K8 vagy Vodafone Smart...

LG K8 vagy Vodafone Smart Prime 7?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni a két telefon közt. Neten mindkettőről írnak jót is, rosszat is. Nincsenek túl nagy elvárásaim egyébként, csak annyi, hogy működjön rendesen és logikusan, alap alkalmazások fussanak rajta, legyen valamiféle használható navigációs rendszer, meg azért az elkészült képekből is lehessen látni valamit.

Akinek megvan valamelyik telefon, örülnék, ha leírná a pozitív-negatív tapasztalatokat. Köszi. :)



2016. aug. 5. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, amelyik kártyafüggetlen, mert gondolom, a Vodafone Smart csak Vodás lehet.
2016. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vodás vagyok, szóval ez nem probléma. :)
2016. aug. 5. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
LG k8. Én azt választanám, nem rossz egy teló.
2016. aug. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A smart prime 7 árából vehetsz smart prime 6-ot is ami 1080p-ben csinál gyönyörű vidókat. És képeket. A smart prime 7 csak 720p-ben tud.
2016. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És a smart prime 6 gyorsan és nagyon pontosan határozza még a helyét is net nélkül.
2016. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem volt 6-om, csak összetört. Nagyon jó telefonok. Csak hát 1,2 ghz 4 magon, a smart 7 meg 1,3 ghz, ami ugye gyorsabb. szerintem gyűjts smart ultra 7-re, az 8 mag, fele 1,8-on fele 1,0 ghz-n dolgozik, bitang teló.
2016. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!