Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A kamera a legfontosabb, elő/hátlapi. Ne fagyjon le, alkalmazások menjenek rajta és igazából ennyi. 100 ezer alatt gondoltam, de legjobb lenne ez az 50-80as kategória. A5-öt néztem, de elbizonytalanodtam, olvastam olyan véleményt hogy szinte semmi se fut rajta és lefagy. Szerintetek? Én nagyon nem értek hozzá..

2016. aug. 5. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

iPhone-t vegyel az nem fagy le.

5S mar van 100 alatt

2016. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi redmi note 3 pro, vernee apollo lite, huawei p8, honor 7, huawei g8, lg g4. Ez mind jó és megbízható szerintem. Kamera teszteket meg tudsz nézni.


(Iphone 5s rly?? egy 3 éves telefon 100 ezerért, ami még a felét se érte újkorában sem? na ne röhögtess már.)

2016. aug. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+1 #3 az a5 is nagyon tul van arazva egyik haveromnak os olyanka van fel eve es mar megy tonkre lassul fagy stb...
2016. aug. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En a redmi note 3prot, redmi 3prot, vernee appolo liteot, nexus 5x(32)et, g4et, mi 4s, +1 2
2016. aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A #2-es tökéleteseket sorolt fel, bár szerintem a Honor 7 nem illik oda, mivel borzalmas a kamerája, nagyon pixeles képeket csinál! Helyette inkább még a Sony Xperia M5, a Vernee Apollo Lite, és a Lenovo Vibe Shot illik a többi közé!
2016. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jót akarsz magadnak iPhone-t vegyél! Az androidokat max 6 honap után kukázni kell, egy iPhone bírja 6 évig.
2016. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 ne a szaszungbol indulj ki
2016. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!