Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 vagy Iphone SE?

Samsung Galaxy S6 vagy Iphone SE?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ti mit gondoltok erről mert épp választás előtt álltam de én az S6 mellett döntöttem. Szerintetek?

2016. aug. 7. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én az SE-t választottam volna a kis mérete miatt.
2016. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de nekem pont a nagy kijelző volt az egyik fő szempont. :)
2016. aug. 7. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Na, látod. Ahány ember annyi felé szempont és igény a telefon iránt. Igazából nem lehetett rosszul dönteni a két telefon közül.
2016. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem jól döntöttél! Az Androidot saját ízlésed szerint testre tudod szabni, ráadásul nyitott rendszer, így nincs gond sem a letöltésekkel, sem pedig az adatátvitellel. Ez mellett hardveresen erősebb, nagyobb az aksija is, így tovább bírja 1 feltöltéssel, és ár-érték arányban is sokkal jobban megéri! Persze ahogy előttem is írták, ízlés dolga, de személy szerint azt mondom, hogy jó választás volt!
2016. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és örülök hogy egyetértünk :)
2016. aug. 7. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én az iPhone SE-t vettem volna.
2016. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Samsung Galaxy S6 az tökéletes! Jó Választás! :)
2016. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!