Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ROSSZ tapasztalatok samsung...

ROSSZ tapasztalatok samsung galaxy S7-ről?

Figyelt kérdés

Eddig sok jót hallottam és meg is szerettem volna venni(itt is sokan ajánlják más kérdezőknek), de valaki azt mondta nekem, hogy az ismerősének néha lefagy az edge verzió.

Esetleg valakinek voltak még rossz tapasztalatai? (belassulás, fagyás) Ugyan is nem szeretnék olyan típushibás telót mint az S3-as, ami minden ismerősömnek közel másfél év után a használhatatlanságig lassult. (tudom az s7 még nincs másfél éve a piacon)...Köszi:)



2016. aug. 5. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az s7 activenak befolyik a kijelzője a 30 perces víz után. A sima s7 kikőpőtt ugyan az mint az s6 csak vízállò. S7 edge egyszer egyszer lefagy vagy megakad 1-2 percre
2016. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Molocsusok válasza:
Én Galaxy S7 edge-t használok, az egyetlen problémám a képernyő érzékenységével van, kisebb esések nagy kárt okoznak a felületen, szerencsére a törések nem akadályozzák a zökkenőmentes használatot, meg sem lehet őket érezni, egyedül a látványt rontják.
2016. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elolapija egy sz@r.
2016. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan merül 0 használat mellett is, sokszor nem tudtam sem hívást indítani sem fogadni, érdekes a képernyő érzékenysége is, karcolódik az ujjlenyomat olvasó, könnyen kopik a beszédhangszóró rács és a kamera körüli fém keret. Minőség , a műanyag SIM tálca mindent elárul ....
2016. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!