Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud megoldást?

DamnMouse kérdése:

Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
iPhone 4s telefonomra letöltöttem az Instagramot. Ezzel még semmi baj, nem csinált eddig ilyet, automatikus frissítésre van állítva minden alkalmazás, de az ikonja elsötétült mint mikor frissíti. Csak hogy nem frissít, törölni se tudom, belépni se tudok magába az alkalmazásba. Az appstore-ban sem tudom kitörölni, mert ott a megnyitás gomb van, de ugye nem tudom megnyitni. újraindítani is próbáltam, de azzal sem lett jobb. ha bárkinek volt vagy van hasonló problémája és tud megoldást megköszönöm a segítségét.

2016. aug. 7. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítások, általános, tárhely és iCloud használat (lehet más a neve de a kedvedért nem állítom át magyarra :) ), tárhely kezelése. Itt kikeresed az appot és törlöd.
2016. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi megoldottam:)
2016. aug. 8. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!