Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnál is van ilyen probléma...

Másnál is van ilyen probléma Android 6. 0/Sony Xperia telefonokon?

Figyelt kérdés

Chrome: megnyitok egy oldalt, átváltok egy másik alkalmazásra, majd mikor visszaváltok a Chrome-ra újra betölti az egész oldalt.


Hangerő: sűrűn előfordul hogy mikor változtatnám a hangerőt nincs ott az a kis lefelé mutató nyíl amivel ki tudnám választani a hangerőt


Valamivel lassabb az op rendszer mint az 5.0


Kameránál ha megnyomom az alkalmazásváltó menüt, úgy jön be mintha vízszintesen tartottam volna a telefont, holott függőlegesen van a kezemben.


2016. aug. 8. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tipus?
2016. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Z3 Compact


Android 5.0-nál nem voltak jelen ezek a problémák.

2016. aug. 8. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is az volt, szintén android 6tal. Elég is volt belőle. A telefon minősége szégyenletes,nem ment még tönkre ilyen hamar telefonom, mint ez.
2016. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az enyém nem ment tönkre, de ezek a hibák idegesítőek.
2016. aug. 8. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló,


Z5C-n a kamera + alkalmazásváltó fektetve dolog megvan, a többi jól működik.

2016. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Z3-nál semmi probléma nincs 6.0-val
2016. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem z3c-vel újratöltenek a lapok ram hiány miatt ha sokáig nem használom, de nem zavaró. Most néztem ment youtube, piano tiles együtt és utána az utolsó három lapot nem töltötte újra. Mondjuk én slim debloatolt romot használok mert nem akartam a sok sonys appot eltávolítani. Hangerővel sincs bajom.
2016. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!