Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GTS 7500 nem engedi...

Samsung GTS 7500 nem engedi magát javítani?

Figyelt kérdés

Előző telefonom valószínűleg szoftver hiba miatt mindig újra kezdi a bekapcsolási folyamatot amit csak az aksi kivevésével lehet megállítani. kb egy éve "levan dobva" és senki hozzá sem ért. Szervizben azt mondták hogy "többe kerül a hús mint a leves" vagyis nem éri meg vele foglalkozni.

Megpróbáltam egyszerre nyomni a home gombot a bekapcsolót a halkítóval ez addig működött ameddig ki nem írta hogy download gondolom egy év alatt sok frissítést adtak ki hozzá és azokat akarja letölteni ezt 1 nap után untam meg és vetem ki az aksit.

Valami ötlet hogy mit lehet vele kezdeni vagy egyszerűen kuka?



2016. aug. 9. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor azt írja, hogy download, akkor nem letölt, hanem várja, hogy te rátold a szoftvert. :) sammobile.com-ról tudsz hozzá szoftvert letölteni, és odin 3.07-tel felrakni rá. utána még egy hard reset javasolt, és jó esetben lesz egy működő, de reménytelenül elavult telefonod.
2016. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyes 1. Válaszadó
2016. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!