Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Üdv!, szerintetek melyik a legjobb telefon 50 ezer forint-os kategóriában? Én a motorola moto x2-t néztem ki, habár az 5 ezer forinttal a limit felett van. Azzal csak az a baj, hogy 2 éves, és nem biztos hogy tudná tartani az iramot az applikációk terén. Mi a véleményetek, megérné vagy nézzek másikat, illetve milyen telefonokat ajánlanátok?

2016. aug. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
redmi 3 (pro)
2016. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetertek az 1essel en is azt a kettot ajanlom
2016. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Meechy Darko ***** válasza:
0%
Vegyél egy használt iphone-t 50000 forintért már tudsz venni 5öt 5c-t ha jól kifogod talán még 5s-t is és ezek bőven nagyon jó telefonok, de esetleg még iphone 4s-t is ajánlanám nem egy mai telefon de még bőven megállja a helyét. :)
2016. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mar az 5s sem allja meg a helyet nwm h a 4s... Csak ket olyan iphone van ami ha iphonet akarsz megeri az arat az SE es a 6s a tobbit mar nem erdemes megvenni
2016. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3#-ra ne figyeljetek, iphone-t nem érdemes használtan venni, főleg annak nem aki nem nagyon értek hozzá


Kérdező!

Szerintem vagy Xiaomi Redmi 3

Vagy Vernee Thor legyen a választásod :) Ha érdekel nézz utána a 2 telónak bőven veri az ilyen Samsung j1-3, a3 telefonokat :)

2016. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!