Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Iphone vagy Android

Figyelt kérdés

Jelenleg iPhone 4-em van . A problémám az ,hogy nincsenek rá frissítések , és elavultnak számít ( facebook-on , viber-en , instagram-on , fényképezésen kívül másra nem használom ) .


Gondolkozom milyen telefont vegyek. Régen volt egy Samsung Galaxy Y-om , de engem annyira nem ragadott magával az android ( előfordulhat ,hogy azért mert konkrétan egy alap telefonról volt szó és nem tudtam kihasználni ) .


iPhone SE-t néztem ki , mivel még újnak számít és remélhetőleg 4-5 évig legalább tudom élvezni .


Androidból sokan ajánlják a oneplus 3-t , de nem tudom megéri-e befektetni rá .


Fontos lenne hogy jó legyen a kamerája . Milyen telefonokat ajánlanátok ?



2016. aug. 6. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Note 7
2016. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

A OP3 tényleg nagyon jó. 125 ezer a telefon, +10e a gyorstöltő és egy tok. És konkrétan csúcskategóriás telefonról van szó. Az iPhone SE ellenben 140e körül van.


Az SE is jó telefon, de én szemrebbenés nélkül a Oneplust venném.


A Galaxy Y-os tapasztalat nem mérvadó.

2016. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mindig lépést akarsz tartani az újdonságokkal, akkor gyakorlatilag tök mindegy, mert IPhone ide-oda, az sem lesz 4-5 évig naprakész.

Netezésre meg fényképezésre én meg pénzkidobásnak tartom az általad felsorolt két telefont.

2016. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Néneth Krisztián(némó) ***** válasza:
oneplus 3-at vennék a helyedben, tényleg 130-ezerért egy olyan remek minőségi telefont kapsz
2016. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Galaxy Y egy rendkívül alap telefon, az iPhone 4, meg egykor csúcsmodell volt, teljesen más kategória. A helyedben a OnePlus 3-at venném, elképesztő teljesítménye van, és jó sokáig nem kell másik!
2016. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!