Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 3 vagy meizu m3?

Xiaomi redmi 3 vagy meizu m3?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 15:57
 1/4 anonim válasza:
Nekem egy Meizu M2-m van (az 5"-os), amivel hihetetlneül elégedett vagyok, minden tekintetben. Én is nézegettem anno az akkori Xiaomikat, de végül az ára miatt ezt vettem, és nem bántam meg. :)
2016. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mondjuk annyiért, amennyiért pl. Eustockon van Redmi 3 PRO, annyiért nagyon megéri. (Első voltam.)
2016. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En ink a redmi 3prot ajanlom.
2016. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Redmi 3, érvek:


- hatalmas aksi, nem kell foglalkozni azzal, hogy mitől merül a telefon, nem kell majd aksikímélő szarokat keresned, használhatod mint az őrült, akkor sem fogod tudni lemeríteni egy nap alatt

- Snapdragon SoC van benne, és bár teljesítménybe nem valószínű hogy nagy különbség lenne a kettő között (hisz mindkettőben 8 A53-as mag van), de a Snapdragonok sokkal fejlesztőbarátabbak

- MIUI jobb (bár ez szubjektív), tele van hasznos funkciókkal, illetve gyakran kapja a frissítéseket

- az alumínium külső miatt sokkal prémiumabb érzést nyújt

2016. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!