Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenorról kinek mi a véleménye?

Telenorról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Nem rég járt le a hűségem a Telekomnál, és gondolkozom a váltáson. Alapból nem lenne rossz a Telekom, de a VoIP tiltása kiakaszt.


A Voda-t is néztem, nagyon szimpatikus, csak sajnos a Red Basic kevés adatforgalmat kínál (persze kinek mi a kevés), és 15000-et nem szeretnék fizetni az Extra-ra, tekintve, hogy alig 100-120 percet szoktam telefonálni havonta.


Mivel többet netezek mint telefonálok, ezért egy "MyTariff S" és mellé egy "Plusz 5 GB csomagot" néztem.


Minden vélemény érdekel, jó, rossz, kimaradozik, lassú, nincs térerő, stb..


Köszönöm előre :)



2016. aug. 10. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
piszok drága a net...
2016. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kártyás vagyok

1 GB 1500-ért van náluk

emellé my Music 990-ért

feltöltés mellé is adnak pár százat, így nekem elég


nagy előnye, hogy lemondható


viszont a legszarabb a lefedettségük, ennek ellenére, nekem LTE az esetek 99%-ban

2016. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Telekomnál ugyanannyi a mobilnet
2016. aug. 10. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mytariff S-em van. Igazából nincs semmi bajom. A net van, hogy nagyon rossz és a fb-t nem tölti be meg ilyenek. egyébként lumiám van, azon az fb alkalmazás egyébként is kritikán aluli.
2016. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm fura egyébként ez a netes dolog, mert tudtommal a Telekom és a Telenor összekötötte a hálózatát (múltkor Telenor-os ismerősömnek nem volt nete, míg nekem az adott helyen végig 4G-m volt)
2016. aug. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!