Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék csinálni a telefono...

Mit tudnék csinálni a telefonommal? (galaxy s3)

Figyelt kérdés
Lassan 5 éves lesz a galaxy s3-asom, eddig tette a dolgát, de most belassult teljesen. Kipróbálam már jó pár romot, de visszatértem a gyári 4.3-asra. Konkrétan, 80% vagy felett van a memórihasználatom. Egy-két dolgot már megnéztem (memóriaürítő, gpu 2d-re), nem hoztak eredményt. Hívásnapló baromi lassan tölt be, 5 másodperc kb. Többi alkalmazás is van, hogy lassan működik. Nem nagyon akarnék új telefont venni, mert nekem eddig kiszolgálta az igényeimet (gps, telefon, fényképező, film, net, stb). Ha valami tippet tudnátok adni, nagyon hálás lennék! Romot nem szívesen rakosgatnék fel.

2016. aug. 11. 19:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Chrome konkrétan nem akar menni a telefonon, késik a nyomásnál és az írás is van, hogy laggolva megy.
2016. aug. 11. 19:05
 2/8 anonim ***** válasza:
root és gplay kiherélése(letiltás)
2016. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rootolva van a telefon. Simán alkalmazáskezelőben tiltsam le?
2016. aug. 11. 19:11
 4/8 anonim válasza:
Nem lehet, hogy vírusos? Attól szokott belassulni.
2016. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de már egy ideje érezhető volt a lassulás. Pár napja viszont teljesen rottyon van.
2016. aug. 11. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
a link2sd-vel nézd végig az appokat
2016. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendszerint, kilépek egy alkalmazásból és a kezdőképernyő üres, majd bejönnek az ikonok
2016. aug. 11. 19:19
 8/8 A kérdező kommentje:

gyakorlatilag, ahogy írtál azóta települ a program

valami nagy gebasz van

2016. aug. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!