Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone SE aksija mennyire...

Az iPhone SE aksija mennyire erős?

Figyelt kérdés
Átlagos használat mellett bírja akár két napig?

2016. aug. 11. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az Apple telefonoknak viszonylag kicsi akksijuk van, normál használat mellett inkább 1 nap.

Persze mondjuk ha napi 15perc fb és 15perc telefonálásról van csak szó az "átlag" szó alapján, akkor kibírja 2 napig, de gondolom nem erről van szó. Szóval 1.

2016. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Igen, ennél többet használnám.

2016. aug. 11. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
SE-m van, ha sokat logok a neten akkor meg egy napig se birja, delben a munkaban fel kell toltsem.
2016. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
enyém se bír ki egy napot, csak, ha nem használom
2016. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg lehet hozzá venni aksis tokokat
2016. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

A sok netezés kb hány órát jelent? 5-6?

2016. aug. 12. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:

6 óra netezést biztos nem bir ki. De azért függ még egy két dologtól, például milyen világos a képernyő, vagy milyen erős a mobil jel.

A beállitások Akkumullátornál mutatja hogy mi mennyit fogyaszt.

2016. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6 óra használatot bír, alacsony töltöttségű mód esetén 8-9 órát. Aktív használat mellett egy napot lazán kibír, rengeteg külföldi cikkben és fórumon dícsérik az SE akku idejét, többet bír, mint az i6 vagy i6s (a Pluszoknál mondjuk nem). Az ~1600 mAh nem tűnik ugyan soknak, de alapvetően egy kisebb kijelzőt kell meghajtani + az A9 chip is energiatakarékosabb már, mint az elődjei.

Nekem konkrétan nincs kikapcsolva a 3G, a helymeghatározás a háttérben néha fut, fényerő automatán, játszani mondjuk nem szoktam, de zenét streamelni igen és minden nap kibírja estig aktív használat mellett, csak ajánlani tudom, meglepően jól bírja.

2016. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!