Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefont szeretnék, ami...

Olyan telefont szeretnék, ami 2-3 év múlva is jónak fog számítani? Lehetetlent akarok?

Figyelt kérdés

Fejlődik az ipar. Mindig jön ki egy jobb Galaxy, Xperia, Iphone.


De van olyan telefon, ami pár év múlva is tök jó lesz?

Minden alkalmazás menni fog rajta, jó fényképező, szép kijelző, gyorsan fut?



2013. ápr. 21. 13:57
 1/8 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:
Xperia z! :)
2013. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hogy a legtovább legyen jó akkor az idei csúcs modellek közül kell választani. A Z a kijelzője miatt nem a legjobb. Egy iPhone több ideig támogatott, mint más készülékek. De nekem az nem jön be.Az S4-nek valszeg jó lesz a támogatása (pl. S2/3) és szoftverileg sok újdonságot tartalmaz.
2013. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 3 éve, megjelenésekor még csúcskészüléknek számító telefonom van, de ma már csak alsó (esetleg középkategória alja) kategóriásnak számít.
2013. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-3 év múlva már közel sem fog csúcsnak számítani a telefon, de még mindig elfogadható lesz.

Pl. nézzük meg a Galaxy Nexus-t. 2 éves telefon, a legújabb Android megy rajta, és az összes alkalmazás gond nélkül fut rajta (és olyan gyors, mint megjelenése napján). És még 1 évig, de szerintem tovább is simán bírni fog minden játékot és alkalmazást.

Ha még 2-3 évig akarsz telefont, akkor valamelyik csúcskategóriás kell, a legbiztosabb, ha iPhone 5-öt vagy Nexus 4-et veszel.

Egy HTC One, Xperia Z vagy SGS4 is valószínűleg támogatott lesz azért 1,5-2 évig, de sosem lehet nálunk tudni, Nexus-nál is iPhone-nál ez garantált.

2013. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nexus :D
2013. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jack Alvin ***** válasza:
iPhone 5
2013. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Samsung is bizonyította az S2-vel, hogy megbízható, de ugyanakkor ki is jelentette a végét, hogy meddig támogatják, és szerintem elég szép az, hogy Android 4.2 lesz rajta véglegesen, mikor még 2.3-al startolt.

Amúgy nem tudom, hogy az Android 5 milyen lehet, de ha a Samsung csak a 4magos készülékeire adja ki.. hm.. érdekes.

2013. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Android 5-ről meg semmi infó, szóval ez csak egy alaptalan pletyka, hogy a 4 magos készülékekre jön csak.

2013. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!