Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyek iPhone SE 64GB...

Hol vegyek iPhone SE 64GB Gold-ot? ujgsm.hu megbízható? Nem szeretnék rá 200 ezer Ft-t kiadni. Hol lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2 éve rendeltem ujgsm-en Sony telefont, nem volt semmi baj a szállítással eredeti dobozban kaptam a telefont.
2016. aug. 11. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ujgsm ről japán iPhonet kaptam, minden ugyanaz csak nem lehet kikapcsolni a kamera hangját
2016. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
gyanús eredetú, szürkeimprtos szart nem veszünk, pláne nem hatszámjegyű összegért
2016. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezekbe pont az a lényeg hogy ha valaki menőzni akar , akkor fizesse meg.
2016. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az Aqua Electromax üzlet szerintetek megbízható? 177 ezer Ft lenne ott a készülék, ami a többihez képest már-már drága (Media Markt-nál sem sokkal olcsóbb)


Az üzlet szponzorálta az iskolánkat az első Gamer Napunkon szóval rájuk gondoltam :)

2016. aug. 12. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mobilkereskedes.hu az megbízható és olcsó,nekem egy ismerősöm dolgozik ott.
2016. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Banderas15 válasza:
Azt nem tudja valaki mi a ténylegesen működő hivatalos postázási címük?
2021. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!