Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vagy Xaomi redmi...

IPhone SE vagy Xaomi redmi note 3 okostelefont érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Szóval nagyjából azok lennének az igényeim, hogy sokáig hibátlanul működjön és azért gyors is legyen.

Érdemes IPhone SE-re spórolni vagy van más készülék azonos tudással?



2016. aug. 12. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsi telefon kell: Iphone SE

Ha nagy: RN3 (Pro)

Ilyen egyszerű

2016. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak méretben van külömbség? Teljesítményben nincs?
2016. aug. 12. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Teljesitmenyben a redmi note 3(pro) lealazza az SEt. Nekem note 3prom van. En a helyedbeb ink a prot vennem az eustockrol mert ha onnan megrendeled akk csak par ezerrel dragabb mint ha kinabol rndelted volna. En kulonben csak ajanlani tudom 66ot boven meger. En meg 75ert vettem de ugy is megerte
2016. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesítményben ppont, hogy az SE jobb, de nehéz összehasonlítani, a rendszerbeli különbségek miatt. Szerintem a méret alapján dönts, mind2 jó kis teló
2016. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az iPhone SE teljesítménye valóban jobb, de miután nekem Redmi Note 3 pro telefonom van tudom hogy egy Qualcomm 650es SoC, 3gb rammal, 32 gb tárhellyel is sokkal több mint elég mindenre, szóval én ezt nem igazán venném figyelembe.

Fontos különbség még a két telefon közt a méretük, áruk és ugye az általuk futtatott OSek(iOS; Android). Az iPhone az biztos hogy sokkal prémiumabb telefon, mint a note 3 pro, de nem biztos hogy ez megéri a felárat. Igazából mind kettő jó telefon, neked kellene eldönteni hogy mondjuk iOS kell vagy Android, kicsi telefon kell vagy nagy stb. Nézz/olvass teszteket a két telefonról.

2016. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MZ.per.X ***** válasza:
Mondjuk alapból nem túl sok értelme van összehasonlítani, a note 3 feleannyiba kerül.
2016. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ár/Érték arányban egyértelműen a Xiaomi...
2016. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!