Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb vásárolnom...

Melyiket érdemesebb vásárolnom? Blackberry-t vagy más QWERTY-s okostelefont?

Figyelt kérdés

Szóval mindenféleképpen QWERTY billentyűzetes telefont szeretnék. De okostelefont, amire több alkalmazást is tudok használni, és nem zárt op. rendszeres, mint pl. a n

Nokia c3-00.

Tudom, hogy a Blackberrynek is saját op.rendszere van és nem Androidos. Így a kérdésem gyakorlatilag arra irányul, hogy a BB op.rendszere mennyire jó, mennyi alkalmazást lehet rá letölteni? Jobban járnék más márkájú Androidos, vagy Windows op.redszerrel rendelkező telefonnal?

Mert amúgy a BB felsőkategóriás telefonnak számít, nem?


Ha mégsem a BB-t ajánljátok, akkor szerintetek melyik QWERTY-s mobilt érné meg megvásárolni?



2012. máj. 6. 02:08
 1/6 xlacax válasza:
0%

Szerintem Ipfont vegyél mivel az sokkal megbízhatóbb nem kapsz el vírust a régebbi típusuakra már van bíztosan jó jalbrake amivel tudod használni a fizezös progikat is ingyé.

Bíztos láttad a tv-ben hogy csomó sms-t küldtek egy fazon telojáról feltörték a teloját, na ez ipfonon nem hiszem hogy ez lehetséges(de azért van egy kettő bizt.beállitás ha iphont vennél).

Az androidos progik közül 20 % vírusos(állitolag).

Mindegyik fejlesztő olyan progit ír amijett akkar.

Ez nekem egy kicsit Java filinges.

2012. máj. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
xperia pro/mini pro. szerintem!
2012. máj. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

iegn a mini pro/xperia pro

szerintem is ezek érik meg a legjobban

2012. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ke4dves első áruld már el,hogy MI AZ AZ IPFON????? :))))
2012. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem BB 9700 boldom van és imádom... :)
2012. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első:

te egy retardált bőrösvirsli vagy xD

nem hogy írni nem tudsz, de azt se tudod, mi az az android!

LÓKUKKERT vírusos az appok fele xD

ha marketből szerzed be, akkor egyik sem az, máshonnan meg minek kéne???

iPHONE-ON NINCS BILLZET,KIESETT A JÁTÉKBÓL!

am egyértelműen xperia pro/mini pro

2012. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!