Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan védjem jobban a telefon...

Hogyan védjem jobban a telefonomat?

Figyelt kérdés

5.telefont nyirtam ki pár hónapja, és most veszek újat.

1. bicikliztem busz után, kiesett a zsebemből, autó átment rajta, mire visszamentem hozzá,tropa volt.

2. belevágtam flexelés közben.

3.kiesett a munkás gyatyámból, ráléptem és elcsúsztam rajta. betört.

4.ellopták

5. alvás közben ráeesett a billentyűzetre (hosszú történet,hogy mért volt a földön a bill.) és betört



2016. aug. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Flex ellen, lopás ellen semmi sem véd figyelmességen kívül, többi esetén pedig lehet egy CAT telefont kéne nézned. Talán az 5-et élte volna túl egy normál telefon tokban, fóliával.
2016. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél nokia 3310-es telefont
2016. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél másik gatyát
2016. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Motorola F3 a nekedvaló telefon.:D

Talán még fizetnének érte, hogy ne kelljen ellopnijuk. :D

Bár flex ellen nem jó.:D

Azt azért megnéztem volna, hogy vágtál bele. :D


Ráesett a billentyűzetre és betört? Minőségi telefon lehet.:D


huawei y530-asom 2 éves és még egy karcolás sincs rajta, pedig esett sokat. És nem alvás közben.:d

2016. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek :D Most egy Vodafone Smart prime 7-et veszek, veszek hozzá tokot, meg üvegfóliát, remélem kibírja :D flexxel úgy vágtam bele,hogy dolgoztam garázsban asztalon, vágtam azthiszem egy fűtéses szénacél csőnek a presselt idomját, és megszaladt a flex, a telefonról meg ott hallgattam a flex előtt a zenét :/ és belevágtam, utána nem lehetett semmit látni szinte és kidobtam :D
2016. aug. 12. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!