Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom érintőképernyője...

A telefonom érintőképernyője két sávban nem reagál, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Kepernyo nagy resze működik de két viszintes csíkban semmi.
2016. aug. 13. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tönkrement benne az érintőképernyő. A sima kijelző és a kijelző borítás közt van az érintésre reagáló rész ami ugye abba a 2 sávba tönkrement nem érzékel. Ha még garanciás vidd vissza oda ahol vetted, felküldik szervizbe ha mázlid van 1 hét múlva visszakapod.
2016. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Hogyha mar nem garanaciális akkor lehet tudni kb mennyibe kerul a szerviz?
2016. aug. 14. 01:05
 3/5 anonim válasza:

A touchpadot biztosan kicserelik nekem a 4 colos telomon csereltek 25ezer forintert ez super amoled kijelzo volt ami ripityara tort tehat elolap+kijelzo csere.Az arakat ahoz viszonyitsd hogy mekkora a kijelzod merete es tipusa ertem ezalatt hogy IPS, TFT ,amoled stb.

Nekem a Gorilla Glass elolap volt 10 ezer. Es a 25 ezer csak az anyag ar ehhez ment a +8eft munkadij es most gondolkodom rajta hogy ennyi penzert ujat veszek.Remelem segitettem az arakkal kapcsolatban

2016. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lcd volt és 4.3 colos gondolom akkor ez se lesz olcsóbb :((
2016. aug. 14. 02:57
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hogyha mar nem garanaciális akkor lehet tudni kb mennyibe kerul a szerviz?"


Hogyha már eddig nem is, de most már elárulhatnád kb milyen telefon.

2016. aug. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!