Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugye nem árt a telefonnak, ha...

Ugye nem árt a telefonnak, ha beiktatok egy 2-3 m-es hosszabbító USB adatkábelt a telefontöltő és a hozzá tartozó micro USB-s kábel közé? Akkor is rendesen fogja tölteni a telefont?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogja rendesen tölteni a telefont. Még adatkábelt sem lehet ennyire meghosszabbítani, nem hogy töltőkábelt.
2016. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
Tölteni fogja, de a töltőáram jelentősen esik. Körülbelül minimum háromszoros töltési időre számíthatsz...
2016. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat!

Végül nem hosszabbítót vettem, hanem egy sima 3 m-es USB / micro USB adatkábelt. Ezt dugtam közvetlenül a telefontöltőbe, másik végét meg a telefonba.

A Media Markt-ban az eladó azt mondta, valószínűleg egyáltalán nem, vagy csak lassan fog töltődni a telefon.


Ehhez képest kellemes meglepetésként ért, hogy a telefonom elég gyorsan töltődik, szerintem nem érezhető sebességkülönbség az eredeti gyári rövid kábel és a 3-m-es új kábel között.

2016. aug. 18. 22:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Legalább is én nem érzem, hogy sokkal lassabban töltene. Hozzáteszem, előtte sose mértem az időt, most sem.
2016. aug. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!