Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért érdemes használt...

Mennyiért érdemes használt iPhone-t venni? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék iphone-et vásárolni, de nem újonnan.

Aki ért hozzá, az letudná írni nekem, hogy nagyjából mennyi pénzt érdemes adni ezekért a modellekért?

-iPhone 5

-iPhone 5C

-iPhone 5S

-iPhone 6

-iPhone 6S

Mindegyik modell esetében egy normális állapotú, (tehát nem szanaszét tört) és 16 Gb-os verzióra gondolok. Színe és kora nem számít.



2016. aug. 14. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy pár hozzáértőtől hallom, hogy a 16 GB édeskevés az iPhone-ban.

Azért 5 modellt, de árat már nem írtál. Mennyi a maximum, amennyit érte adnál?

2016. aug. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam árat, mert arra vagyok kíváncsi, hogy mennyibe kerülnek. Nyilván ha pl 5s-t vennék azért kevesebbet adnék mint egy 6s-ért. Ezért nincs maximum ár, de mindenképpen használtat szeretnék.
2016. aug. 15. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Saját felhasználásra kell?

Egyébként szerintem ha te sem vagy szakértő akkor ne vágj bele.. 1000 baja lehet egy ilyen telefonnak és mindent nem tudsz kipróbálni.

2016. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Saját felhasználásra kell, lecserélném a jelenlegi telefonomat.

Szakértő tényleg nem vagyok, de ahogy ismerősök példájából látom, annyira nem rossz dolog használtan venni iphone-t.

2016. aug. 15. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

iPhone 6S árak:200.000

iPhone 6: 120-130

iPhone 5S-80-90

iPhone 5-50.000körül

iPhone 4S-25-40.000

iPhone 4-20.000körül


Mivel most jön ki majd az i7,az árak szeptember vége fele lejebb fognak menni,szóval most ne vegyél addig.

Ha nem vagy hozzáértő,akkor ne egyedül menj telót venni.

Alap:ICloud zár mentes(ki legyen jelentkezve);minden funkciót nézz meg+függetlent vegyél csak,hogy ne tilthassák le+adásvételi.

Javaslom,ha győri vagy az almamintabolt oldalát,ott be vannak vizsgálva,+karcmentes az összes teló.

Ha nem győri vagy,akkor pedig valami használt telefon boltban vegyél,ott kevesebb rá az esély,hogy félrevezetnek.De javaslom,vegyél új telót.Ha nincs rá pénzed,gyűjts.

2016. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 "iPhone 5S-80-90" - tekintve, hogy 100 alatt újonnan meg lehet venni?, ne viccelj már!

[link]

2016. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Akkor legyen 70-90.

De ez állapottól,tárhelytől is függ,továbbá attól,hogy független-e vagy sem a telefon.

Nyilván egy 16gb-os függő telefon nem ér 90.000-et,hanem max ha jó állapotban van 65-70.000-et.

De egy független 32-64gb-os 5S viszont 90.000-et tuti megér.

Szóval akkor pontosítanám,és 65-től 90-95.000-ig vannak használtan az 5S-ek,tárhely,állapot és függőség függvényében.

2016. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!