Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z5 z5compact vagy...

Sony xperia z5 z5compact vagy iphone 6 legyen?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne a jobb vasztás, jópár éve sony telefonom van és nagyon szeretem hssználni, de van egy ipadom is és azért jött képbe az iphone is mert azis megtetszett..
2016. aug. 15. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem a z5 és compact társa közt csak a személyes igények döntenek, amúgy hardveresen egyformák.

Iphone és Sony, na ez már más. Ha csak telefonálni akarsz és menősködni vagy esetleg jó drágán megvenni minden alkalmazást, akkor iphone, ha mást is szeretnél vele kezdeni sony.


És igen tudom van ipad ed, de az tablet az más

2016. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ipadot azért írtam, hogy mindkettőnek ismerem a rendszerét.. Ís köszi a választ
2016. aug. 15. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
iPhone-osként mindenképp a Z5-öt ajánlom, szerintem elég csúcs telefon.
2016. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 15. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Z5 mindenképp. Az, hogy comapact vagy sima, amelyik szimpatikus. Funkcionalitásban nincs számottevő különbség.
2016. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!