Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a telefonr...

Mit gondoltok erről a telefonról, érdemes ezt választani?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez a mobil 3 évig normálisan működne? Az Acer laptopok állítólag jók, a telefonjaikról viszont még nem hallottam.


Van esetleg véleménye/tapasztalata valakinek?


Köszönöm előre is! :)


2016. aug. 15. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért a pénzért nagyon gyenge ez a mobil, inkább egy Xiaomi Redmi 3 vagy Redmi 3 Pro, esetleg Meizu M3 Note
2016. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!


A Meizu M3 Note a másik kiszemelt. :) Az lényegesen jobb és megbízhatóbb?

2016. aug. 15. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
En a redmi 3prot v a m3note (3/32) ajanlom
2016. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es igen mindketto lealazza az acert. Es sokkal megbizhatobbak is. Nekem acer tabom van es nagyon nem ajanlom viszont a mobilom az xiaomi az viszont csak ajanlani tudom RN 3pro
2016. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak félek a Meizu esetében, mert még annyira új, hogy nem derültek ki a hibái.


Egyébként a Redmi Note 3 pro is nagyon jónak tűnik, de jelenleg nincs raktáron, nekem pedig sürgősen kellene telefon. :)

2016. aug. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!