Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony ericsson...

Mit gondoltok a Sony ericsson Vivaz mobilról?

Figyelt kérdés
nem a kinézetről kérnék észrevételeket mert nekem a kinézete nagyon is tetszik olvastam forumokon hogy nem tetszik senkinek de szerintem nagyon is jól nézz ki
2010. ápr. 19. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek benne:


Összesen 97 gramm súlyú, több színben is kapható ( nekem a galaxy blue jön be), érintőképernyő, 360x640-es felbontás mellett 16,7 millió szín, 32 gigáig bővíthető memória, 8 megapixeles kamera,720 MHz-es proci.....


Van benne wifi, bluetooth, használhatod egy adatkábellel sima külsős drive-ként is, jó a zenei minősége, symbian op.rendszer...


Ami nem tetszik:


Teljes egészében műanyag ház, bár erős, de mégsem olyan tartós, mint egy fémház ( könnyebben karcolódik, gyűrődik).

Menürendszere a nokiáé, a GPS-t feleslegesnek tartom, hiszen az alapban nincs benne a Ovi Maps térképalkalmazás.

Az ára is magas az én pénztárcámhoz, hiszen a t-mobilnál is 74999 Ft két éves hűségnyilatkozattal.


Egészében véve jó telefon, tetszik, de megvárom, amíg olcsóbb nem lesz.

2010. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem a mai újabb SE-ok nem megbízhatók , tökremegy bennük a hangszóró , kamera (billentyűzet) elég gyorsan.A tudásával és a kinézetével nincs bajom , csak hát a megbízhatóság miatt nem ajánlanám.
2010. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
TELJESEN SZAR!!!
2010. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy ilyet, egyenlőre semmi bajom nincs vele
2010. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!