Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxyxy a8 vagy a9?

Samsung galaxyxy a8 vagy a9?

Figyelt kérdés
Vélemény melyik a jobb miért, megéri
2016. aug. 15. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem mindketto vicc az araert. Az a8 100 ba kerul es csak 2giga ramja van ma mar csak a 30ezres mobiloknak van 3giga ramjuk, az a9 pedig csak 3giga ram az meg 140...

Van olyan 40ezres mobil amiben 3giga ram van ugyhogy vicc mind a 2, mas lehetoseg?

2016. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted samsungok közül melyik ami jó ? :)
2016. aug. 16. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami ji az s7 s7edge jok de azok is tul vannak arazva, nem ertem miert akarsz mindenaronsz@rszungot.
2016. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azèrt mert szerintem a samsung az egy jó telefon, iphone is szar a huaweiben is gondolkodtam de mivek mèg nem volt olyan telefonom így úgy gondolom hogy ha tönkre megy akkor a samsung megint jobb jelenleg iphone hasznàlo vagyok de az is szar, szerinted melyik a jó telefon?????
2016. aug. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!