Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android frissítése? (Root,...

Android frissítése? (Root, CWM, CyanogenMod)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! :) Egy kis segítségre volna szükségem... Szeretnék 4.4-es KitKat-ot rakni a mostani telómra amelyiken most 4.2 van. Az előző telefonomon már próbáltam ezt,de akkor egy ismerősömhöz került a teló mert kitöröltem róla a gyári flash-t és nem akart rámászni az új csak hibaüzeneteket dobált,én meg keresgettem a megoldást rá,de nem sikerült megoldanom,ám neki valahogy mégis. Na de lényeg a lényeg, remélem van valaki aki már csinálta ezt volna olyan kedves hogy hogyan is kellene ezt? (Mert szerintem ha ezt én megint megpróbálom szerintem ugyan ide fogok jutni)


Ha valaki segítene nagyon megköszönném! :)


Ui: A kérdőjel azért van ott mert azt mondta kell kérdőjel! :D



2016. aug. 17. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen fajta telefon? Tudnál linket adni a kiszemelt 4.4-es ROM-hoz? Egyébként szerintem a Mobilarénán több szerencsével járnál.
2016. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!