Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telenornál veszek egy...

Ha telenornál veszek egy iphone-t, akkor t-mobilos létemre is fogom tudni használni?

Figyelt kérdés
Telenornàl szeretném megvenni, de én a 30-as számommal szeretném a későbbiekben használni a készüléket. Ez lehetséges, ha igen, akkor hogyan?

2016. aug. 17. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél kártyafüggetlent, csak akkor tudod használni, bármelyik szolgáltató SIM kártyájával.
2016. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tudod használni
2016. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a számodat szeretnéd megtartani, de a telenorhoz akarsz tartozni, akkor számhordozással lehetséges.

Egyébként szolgáltató függő telefont veszel, így nem használhatod más kártyával.

2016. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én hallottam valami kiütésről. Apukàm is kapott telenoros telefont és a telefonszerelő kiütött valamit, vagy nem tudom és 30-as számmal már tudja használni a telefont. Ez micsoda? Illetve ilyet iphone-nal is lehet?
2016. aug. 17. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, meg mi a szarnak? Kártyás készüléket ugyanannyiért adja a telenor, mint a függetlent a boltok.Előfizetésest meg nem kapsz, ha nincs előfizud.
2016. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, sőt elég sok! ;) köszi a válaszokat :)
2016. aug. 17. 21:44
 7/10 anonim válasza:

Ki lehet ütni több, mint 20k-ért, ill. ún. Gevey-simmel "át tudod verni" a telefont (ez olcsóbb, kb. 8.000 Ft), de ez elég macerás, a mobilnet egy lassú sz.r lesz tőle, ill. random aktiválni kell miatta az iphone-t, ami mondjuk az utcán wifi nélkül elég tré...

Sztem nem éri meg a pénzt és a b..szakodást, ráadásul amiket én nézegettem, aszerint a t-mobile-nak elég jó ajánlatai vannak, jobbak, mint a telenornak + a vodának.

2016. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó választ! Csak amiatt érné meg, mert a telenornál nagyon olcsón meg tudná venni az egyik rokonom, mert olyan csomagja van, prémium kategóriás. Szóval úgymond ez az egy lehetőségem lenne egy iphonera.
2016. szept. 4. 21:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezen a kiütős macerán már egyszer átmentünk. A kérdésem az lenne még, hogy ezt samsunggal meg lehetett csinálni, akkor úgyanúgy meg lehet csinálni iphone-al? Van ilyen téren különbség iphone és samsung között?
2016. szept. 4. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyanitom hogy ez a "kiütés" a hálozati kód. Bizonyos roaming hálozatokban át kell váltani az IMSI-t lokálról international-re. Volt egy ilyen trükk aki tudta mit kell mondani az operatőrnek kiszedhettte belőle az IMSI kódot ami ugyanaz mint a hálozati lock kód, és kész, kidekódolta a telót.
2016. szept. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!