Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DOOGEE X5 Pro 4G jo telefon?

DOOGEE X5 Pro 4G jo telefon?

Figyelt kérdés
Prsze nem iPhonehoz akarom hasonlitani, semmi kulonlegeset nem varok el tole, csak hogy mukodjon a telo rajta, es lehessen feltenni egy par appot.

2016. aug. 17. 17:33
 1/6 anonim válasza:
Nekem a "kistesója" van, a sima X5-ös. Kb. március óta van meg, eddig nem volt vele semmi problémám (vagy kétszer volt olyan, hogy túlterheltnek érezte magát és újraindult, de amúgy minden simán megy rajta), elég sok dolog fut rajta, most így hirtelen nem is tudok olyat mondani, amit rá akartam tenni és nem ment. Feltételezem, hogy a pro sem lehet ennél rosszabb, sőt.
2016. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. aug. 17. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor már az X5 Max pro jobb. 4000 akksival.
2016. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Az a 20 ezer forint amibe átlagosan kerül rejt magában annyi lehetőséget, hogy ha rossz is lenne (miért lenne rossz?) akkor veszel egy másikat. Olcsó kínai telefonoknál mindig meglesz az előnye hogy akár félévente is cserélgetheted őket.
2016. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


En itt lattam a sima Pro-t. Most akcios.

De a MAX is jo otlet, koszi a tippet!

2016. aug. 17. 18:30
 6/6 anonim válasza:
Szia. Nekem sima X5 van, de van családba Doogee X3,X6 és T8 is. Nekünk nagyon bevált, itt vettük Ukrajnában. X5 Pro jelenleg kb29000ft ért láttam, annyiért szerintem szuper.
2016. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!