Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon ennyi ideig javításon?

Telefon ennyi ideig javításon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A telefonom körülbelül 1 hónapja hibásodott meg! Jack dugó volt a probléma hogy recsegett a fülhallgató és a fele szólt csak! a fülhallgató hibátlan mert számítógépen is ezt használom! Bevittem garanciásan és kb 1 hetet vártam kész volt de a hibát nem javították és szóltam hogy ez így kb semmi nem volt amit csináltak.. mondták megint 1 hét aztán megint ez játszódott le! Mivel teszteltem a fülhallgatóval! Sőt el is kérték hogy lehet az hibás... ki is próbálták egy teljesen új fülhallgatóval majd mondták pár nap... azóta kb 2 hét telt el (vissza se kaptam se a fülhallgatóm se a telefont)! Ilyenkor mi a teendő? szóljak a szolgáltatónak! Ez egy kirendelt szerviz és a garanciás papírral lehetett bevinni! Előre köszönöm a válaszokat! És bocsánat ha hosszan fogalmaztam!



2016. aug. 17. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

A magyar gumiszabályok a javítás idejére csak ajánlást tartalmaznak, törekedve betartani azt.

Ebbe belefér bármi rosszabb esetben.

2016. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ne számítsak jóra! :D Hát van ilyen! Nagyon köszönöm! Így se egy nagyon puccos készülék csak egy 40e forintos középkategóriás telefon! :D
2016. aug. 17. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, egy szervíz nem esik hasra attól hogy drága és nem javítja hamarabb.

Darabra megy.

2016. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem! :) Nagyon köszönöm a választ! Ma fogok bemenni és megkérdezni hogy is állnak vele ha másnem szerintem a készülék cseréje lesz a legjobb opció!
2016. aug. 19. 01:06
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Nincs maximális időpont, csak törekedni kell a 30 napra. A csere pedig nem úgy működik, hogy te bemész, és közlöd. Azt a szerviz mondja meg, hogy cserés.
2016. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A csere pedig nem úgy működik, hogy te bemész, és közlöd. Azt a szerviz mondja meg, hogy cserés."


3 sikertelen próbálkozás után te mondod.

2016. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszönöm a segítséget! Mindenkinek ment a nagy zöld mert korrekt válaszok érkeztek! :) most úgy áll a dolog hogy Budapestre bevitték az adott gyártó szervizébe megnézték(megjívították!?) visszahozták! Hétfőn átvehetem a telefont! ha nem jó kicserélik! Elég korrekten kezeltem végül a dolgot!
2016. aug. 20. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
15 napra kell törekedni, nem 30
2016. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!