Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy j5-öm van. Kb...

Lora 8 kérdése:

Samsung galaxy j5-öm van. Kb 2 hónapja vettem. Szoftverfrissítést ajánl, szükséges ez?

Figyelt kérdés
Teljesen meg vagyok elégedve a telefonommal, nem kell, hogy jobb legyen mert nekem így is jó már. :D De sehogy sem tudom kikapcsolni ezt az értesítést. Amint bekapcsolom a netet, rögtön kidobja. Mit tegyek? Annyi helyen olvasom, hogy ha frissítesz adataid veszhetnek el, lassulhat a telódb stb. Ha nem muszáj nem változtatnèk semmit.

2016. aug. 18. 00:45
 1/1 anonim válasza:
Általában a legtöbb szoftverfrissítést csak biztonsági okokból adják ki(kivéve nagyobb frissítések) szóval ha frissíted akkor nem változik meg semmi csak megelőzöd hogy esetleg vírust kapjon a telefonod úgyhogy nyugodtan frissítheted csak niközben frissül legyen töltőn mert ha véletlen lemerül közben az problémákat okozhat a rendszernek. Ha viszont egy verziószámmal nagyobb frissítés akkor nem muszály frissítened mert az még nem is annyira stabil mint a mostani mert új rendszer és a telefonod is viszonylag megváltozik
2016. aug. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!