Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs net a telefonomon?

Nyarierik123 kérdése:

Miért nincs net a telefonomon?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S4 mini telefonom van és annyi a baj hogy nincs internet. térerő van de internet nincs, talán néha jön be 3G egy rövid időre de akkor sincs internet. próbáltam többször is újraindítani de semmi sem történt csak néha lefagyott vagy át volt húzva a térerő.

megpróbáltam átrakni a SIM kártyát apám telefonjába (Galaxy S3 mini) és abban működött. mi lehet az oka hogy nincs net térerő mellett (tegnap még jó volt) de mielőtt kérdeznétek a repülőgép üzemmód ki van kapcsolva. elég sürgős



2016. aug. 19. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen a telón szoftvert kell cserélni, ha nem látja a 3G-t.
2016. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eredetileg mindig 4G van rajta de valamiért mostanában H+ vagy 3G
2016. aug. 19. 00:43
 3/5 anonim ***** válasza:
a Beállitásoknál a telefon üzemmód nem állítódott el véletlenül?
2016. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Galaxy J3 hasonló. Elmegy a térerő valami miatt, mondjuk nincs ott ahol vagyok, utána hiába megyek olyan helyre, ahol van, valahogy nem tud magától visszacsatlakozni. WIFI-nél ugyanez. Eleinte csak ki/be kellett kapcsolni a WIFI-t vagy adatforgalmat és jó lett, de legtöbbször már az van, hogy csak restart-al jön helyre.

Kollega A5-nél ugyanez...... típushiba.

2016. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a kezemben egy Samsung Galaxy ACE4, de még soha nem tett ilyet. Akár androidos vírus is okozhatja, valamelyik ingyenes vírusirtót érdemes letölteni. A legjobb az Eset Mobile Security Free, Google Playról is letölthető.
2016. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!