Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs elég tárhely a telefonom...

Nincs elég tárhely a telefonomon. Ezzel segíthetek a problémán? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem van egy LG leon 4g lte okostelefonom és az vele a problémám, hogy állandóan kiírja hogy nincs elég tárhely.Ez csak azért nagyon bosszantó számomra ugyanis alig tárolok rajat fényképeket, telefonszámokat és az üzeneteimet is folyton törlöm.1 játékom sincs és azt sem mondhatom, hogy a letöltött alkalmazások miatt telt meg a memória. Arra gondoltam hogy lementek mindent ami rajta van és ezután pedig mindent letörlök róla. Így gondolom tiszta lappal índíhatok. Viszont nem vagyok egy nagy technikai guru sőt...szóval gondoltam teszek egy próbát és megkérdezem itt hogyha ezt a kis "tervemet" a mindent letörléssel kapcsolatban megvalósítom akkor jobb lesz?Vagy inkább nem kéne?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 10. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél bele egy 8 gb sd kártyát ez egyszerűbb
2016. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fairi1 ***** válasza:

Mást ne tehetsz, alsó kategóriás beetető készülékeknél alapbaj hogy elfogy a tárhely, weboldal cache és szemetek felgyülemlenek és kis belső tárhelyet teleszemetelik.

[link]

tesztelt el, hátha segít, vagy ennek pár reinkarnációját...


Erre egy megoldás van olyan mobil kell venni ahol minimum 16 gb a tárhely, annál nem fog előjönni ez.


HR persze segít de ideiglenesen , talán fél évig még kihúzza a cucc.


Üdv a fogyasztó társadalomban.

2016. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fairi1 ***** válasza:

microSD nem biztos segít, mert sok dolgot nem lehet odatenni.

vagy marad a rendszerszintű hack és cachek átmozgatása, így akadások tengere lesz...

2016. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Időnként töröld a cache-t.
2016. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!