Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6,6 plus-ról tudnátok...

Iphone 6,6 plus-ról tudnátok nekem tapasztalatokat írni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 01:10
 1/3 anonim válasza:

6-osom van, nagyon jol funkiconal. Konnyen kezelheto es millio meg egy alkalmazas van ra.

Ha sokat hasznalod jo hozza egy kulso toltot venni.


Az iPhone 4-esem 4-5 evet hasznaltam, mire tonkrement a home gombja, de meg arra is van beepitett segedlet, csak mar nem volt tamogatott a telefon es lassu volt, meg az uj alkalmazasokat nem lehetett ra letolteni.


Ahogy anno valaki kerdezte minek fizettem ki erre a telefonra negyedmillat: "Ez evekig lesz velem, en nem fogok evente uj telefont venni." ennyi.


Kozben ismeros meg minden evben vesz egy 60.000-es vackot, aztan menthet rola minden adatot at, hozza kell szoknia evente az uj telefonhoz, rossz esetben meg ha bekrepal meg adatoka se tud rola lementeni.


En evekig boldogan hasznalom ugyanazt a telot, amig o evente fogja a fejet es vesz ujat.


A baratom valtani akart, aztan maradt az iPhone-nal.

Anyum meg vett egy Huaweit aztan fel ev utan csere. Msot Microsoft van de arra meg nincsenek alkalmazasok... :/

2016. aug. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem pont nekem, de édesanyámnak egy 6s van. Én is szoktam használni és hát jó...nagyon nincs mit elmondani, stabil,gyors,szép.

Nekem van egy ipad air-em, megjelenéskor vettem, azóta is tökéletesen müködik és semmi baja, még mindig gyors,stabil,stb.

Szóval az almával nem fogsz rosszul járni.

2016. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. aug. 27. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!