Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs hang a tableten, mi...

Nincs hang a tableten, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Netezni, és filmet nézni szoktam vele.Filmnézés közben,egyszer csak elment a hang,de közben be volt dugva a töltője, és ahogy az megmozdult, megint szólt de akadozott,majd elnémult.Kipróbálta, néma az ébresztőóra, és az értesítési hang.De ha bedugok rá egy kis hangszórót ,azzal meg működik.


Mit lehet vele tenni? köszönöm.


2016. aug. 19. 08:19
 1/2 anonim válasza:

Nekem a telómmal volt gond, de töltés nélkül ment el a hang, de fülessel volt hang :D Volt garanciám, elvittem az üzletbe, megnézte a srác, azt mondta, a hangszóróban romlott el valami (megmondta konkrétan, de már elfelejtettem), elvitték szervizbe, és most újra jó :D

Tehát ha van garanciád, mindenképpen szerviz, ha nincs, lehetőleg akkor is :)

2016. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy neten rendeltem, és csak pesten van üzletük, és szerviz,én meg vidéken lakom, nem tudok csak úgy beugrani az üzletbe...:(

De majd csomagként feladom,még van rá jótállás, januárban vettem.

2016. aug. 20. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!