Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek magamnak?

Milyen telefont vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

Van összesen 45000 forintom a telefonra a szállitási költségre(ha netről rendelem) plusz a tok.

Aki válaszol az kérem mondja meg honnan vegyem a telefont és írjon a telóról ismertetőt.köszönöm


2016. aug. 19. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ennyiért talán ez:

[link]


A nagy márkák ennyiért nem adnak még jó telefont.

Esetleg Lumia van még ebben az árban használható (640, talán 650) ha WP is szóba jöhet, de az meg eléggé haldoklik.

2016. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, manapság egy játék 15.000 Ft, miért hiszik azt sokan, hogy kaphatnak eg normális, megbízható telefont 30-50 ezerért?
2016. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is tudom javasolni a Microsoft Lumia 650-t, de utánanézhetsz a Doogge X5 nek is, remélem jól írtam, az is egy olcsó, de megbízható telefon!
2016. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!