Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vagy lg k10?...

Itt-csak-Jini kérdése:

Huawei p8 lite vagy lg k10? Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
Szeretném ha nagyon szépen fényképezne és ne legyen esetleg a frissítésekkel probléma és ne fagyjon le a készülék. Ha tudtok indokoltan jobb telót mondani, ne fogjátok vissza magatokat,kérlek.

2016. aug. 19. 21:26
 1/4 Andris*** ***** válasza:
0%
Ha azt akarod, hogy ne legyen a frissítésekkel próbléma, és, hogy ne fagyjon akkor ne gondolkozz androidban. :D
2016. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nexus telefonok esetleg sony z széria vagy ha budget telefonon gondolkozol akkor umi super
2016. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lora 8 válasza:
A tesómnak Huawei p8 lite-ha van. Kb 2 hónapja vette, és probléma van a wifi kapcsolódással. Otthon nem tud csatlakozni, max ha nagyon közel van a routerhez
2016. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

P8 lite-m van, én is hallottam már Wifi problémáról, de ha jól tudom, ha nem cseszteted az android verziódat akkor nem jön elő.


Nekem lassan fél éve van meg és nem volt még vele gondom, remélem nem is lesz.

2016. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!