Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri még iPhone...

Szerintetek megéri még iPhone 6-ot venni vagy már az SE jobb választás?

Figyelt kérdés
Eddig volt 5s-em ami nagyon jó volt de kiakartam próbálni az androidot ami hiba volt, most 120 körül vennék telefont de úgy vagyok vele a 16gb nagyon kevés, találtam 2 hetes hibátlan SE-t 120 ezerért de mint mondtam 16gb, + találtam 64gbos iPhone 6-ot hibátlanul 120-ért. Szerintetek melyik érné meg jobban? Az iPhone 6 jobban bejön külsőre mert nekem kicsi az a 4col viszont az SE mindenki tudja hogy belsőre 6s... Több pénzem nincs telefonra mert diákmunkából jön össze ennyi, apámat meg nem fogom behúzni ilyenekért. Azt nem tudom mennyire éri meg még venni 6-ot, meddig lesz támogatott stb

2016. aug. 1. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdés nélkül iPhone 6. Nagyobb kijelző, szerintem szépen is néz ki a telefon, +48 GB-vel több tárhelyed lenne, a 16GB-t olyan gyorsan belehet telíteni, hogy el se hinnéd.


Támogatásáról nem tudok semmit, nem vagyok nagy iPhone guru, de valószínűleg még sokáig lesz támogatva, hiszen azért nem egy őskori készülékről beszélünk.

2016. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 6-ot vennék, pláne ha azt mondod, hogy kicsi a 4". Plusz a több tárhely se jön rosszul, persze el lehet férni 16gb-on is, használattól függ. Az meg, hogy 6s belsőre nem 100%-osan igaz.

A 6 is teljesen használható még.

Viszont a végső döntést úgyis neked kell meghoznod.

2016. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. aug. 1. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek. A 6 mellett kétnfontos dolog is szól, ami kényelmi szempontból nem elhanyagolandó: tárhely, kijelző. Annyi különbség nem lesz a kettő között szerintem használat közben. Továbbá a kinézete miatt, valószínűleg a 6 kényelmesebb is, az SE már elég oldschool kinézetet képvisel. Jó, nem olyan régi az 5/5S se, de a 6 mindenféleképpen jobb választás. A 16 GB-vel elég macerás lesz egy idő után, 64GB meg sokáig jó.
2016. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

A 6-os az olyan "Szamszungos" kinezetu telefon, nem is tudom mi volt a fekujben az Applenel amikor megterveztek.

Szerencsetlen Jobs miutan kimult a csapat hirtelen kifogyott az otletekbol, elovettek egy koreai sz@rt es annak a hazaba beleraktak a procijukat. Siralmas.

2016. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A SE-ben erősebb hardver, a 6 nem sokban fejlettebb az 5S-nél. Persze kinézetre pont fordított a felállás.

Én SE-t vennék, régebben a 3,5' is elég volt, pedig ugyanarra használtam mint ma, napi jópár óra netezés..

2016. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!