Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért a régi kinézet van a...

Miért a régi kinézet van a messengernél? (Lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a messengernek új kinézete van, külön "pontba" szedi a legutóbbi beszélgetéseket és az azoknál régebbieket. Ennyit tudok hirtelen felsorolni. Az a problémám, hogy nekem a règi kinézet maradt! Az alkalmazás frissítve van és ha más fiókból lépek be, annak az új kinézetet hozza csak a saját fiókomnál van a régi! Mi lehet az oka? Válaszaitokat előre is köszönöm!

A telefon Iphone 5S



2016. aug. 19. 22:08
 1/2 anonim válasza:
Töröld le, majd telepítsd újra! Remélem így már jó lesz :)
2016. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már ezt is próbáltam! :( Egy ismerősöm azt mondta, hogy minden felhasználónak máskor jön ki egy frissítés, neki is volt már hasonló, úgyhogy várok! Viszont köszönöm a válaszodat! :)
2016. aug. 21. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!