Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kapcsoljam ki mobiltelefo...

Hogy kapcsoljam ki mobiltelefonon azt, hogy jelezze az érintésem helyét? (Továbbiak lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Screen Recorder nevű alkalmatást Google Playen. Bekapcaoltam rajta azt, hogy mutassa az érintést. Videózás közben buggolt, így letöröltem az alkalmazást, viszont az érintés továbbra is látszik. Hogy szedjem le? Nagyon idegesít. :,(

2016. aug. 19. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A letöltött alkalmazásban kapcsoltad be ezt?

Mert a beallitasokba is vannak ilyen lehetosgek es ha ott van bekapcsolva akkor konnyen ki tudod.

Keresd meg a kisegito vagy fejlesztői lehetosegeket (nemtudom pontosan melyik) es ott megtalalod ha ott van bekapcsolva.

2016. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andy ^^ válasza:

Beállításoknál keress olyat,hogy fejlesztői lehetőségek... (ha nincs,akkor beállítások ->telefonról(márhafüggő az elnevezés) a build számot elkezded nyomkodni. Ki fogja írni,hohy kány lépésvan még hátra. Ilyenkor csak nyomkodod. Majd kiírja hohy ön már fejlesztő.)


Szóval beállítások->fejlesztői beállítások. Azon belül van olyan hohy érintések megjelenítése,mutató helye. Azokat kapcsold ki,és meg van oldva...

2016. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!