Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó ár-érték arányú Lightning - USB kábelt iPhone telefonhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni Apple iPhone SE telefonomhoz Lightning - USB kábelt, ezért érdekelne a véleményetek, tapasztalaitok a különböző márkákról: Bastec, Suntaiho, Usams, Rock, Ugreen, stb...

Gyári Apple kábelhez képest olcsóbbak, és pl, AliExpressen nagy a kereslet rá és jó érteléseket kaptak. Viszont elég nagy a választék és nehéz döntenem, ezért is érdekelne mások tapasztalatai.

Rendelt már valaki hasonló kábelt? Mi a véleménye róla?



2016. aug. 19. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy ne a kábelen/adapteren spórolj, mivel simán hazavághatják az utángyártottak a telefont. (Sőt nem is biztos, hogy elindul a töltés, sokszor hibaüzenetet kapsz, ha gagyi kábelt dugsz Apple termékbe)

Erre végre Androidon az USB-C megjelenésével is rájöttek.

2016. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem hiszem, hogy a márkás MFi liszenszes kábelek ne működnének vagy kárt tennének.

Már rendeltem is egy Remax (3$) és egy Ugreen (6$) kábelt, a vásárlók visszajelzések nagyon biztatóak!

2016. aug. 20. 19:23
 3/7 anonim válasza:

www.mobil-toltok.hu oldalon van gyári pár ezer forintért.

Én is azt használom már lassan 1 éve és nagyon jó.

2017. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anker.


Sok szerencsét az aliexpresszes 3-6 dolláros csodákhoz :)

2017. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én a legjobban az anker kábelban bízok hisz ez a legerősebb kábel a világon(usb kábel) igaz hogy drága de inkább ezt vedd meg (1.5éve használok egyet) és ugy műkődik(olyan chip,stb. van benne ami az eredetibe
2018. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok...

3 különböző anker kábelt használtam 3 különböző eszközhöz. 18 hónap garancia volt rájuk, és a 18 hónap leteltével mind a három elkezdett vacakolni, hogy nem eredeti, bla bla, nem töltenek. Egyre sűrűbben, mindaddig amíg mind a 3 kuka lett...

2018. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Azóta már letettem voksomat a Ugreen mellé. Jó minőségű, megbízható MFI lincenszes, nem drága. A képeken is ott van az MFI logó!! Tudom ajánlani mindenkinek.

2018. jan. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!