Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állitsam be, hogy az sd...

Hogy állitsam be, hogy az sd kártryára mentse az appot a telefon?

Figyelt kérdés
Haveromnak van egy elég szar LG telloja, 6 GB tárhely van rajta, ami kb az alapalkalmazasokkal meg van telve, leakarja tolteni a Pokemon GOt és nem tudja, én adtam neki egy nagyon régi de üres 1 Gbos SD kártyát, mert az bőven elég a PGOhoz, nem most sem lehet letölteni.. Azt irja nincs elegendő tárhely ( a Pokemon GO 60 MB..). Az SD kártya benne van ki is jelzi a videokat arra menti stb mégsem lehet letölteni appot. WTF is wrong w/ this shit?

2016. aug. 21. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, csak telefonmemóriára
2016. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S akkor most nem lehet több appot letölteni?
2016. aug. 21. 15:50
 3/4 s55 ***** válasza:

Milyen az android verzió?

Elvileg 5.0-tól lehet áthelyezni SD kártyára.

2016. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem android 6.0nál sem engedi, amit át is pakol az max pár MB töredékfájl, nem sokat számít. Az SD kártyára mehetnek a fotók,zenék,filmek stb hogy legalább ezek ne vegyenek el helyet a teló saját memóriájából.

Ezért nagyon fontos szempont pl. egy telefonvásárláskor a belső memória, mert az oprendszer abból még 4-6GB-t kapásból lefoglal. =S

2016. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!