Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a Huawei...

Megéri megvenni a Huawei Honor 7 mobiltelefont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy megéri most megvenni a Huawei Honor 7 mobiltelefont? Ha jól láttam, tavaly júnuisban jelent meg. Kíváncsi vagyok, megéri-e most megvenni, szerintetek meddig lesz még rá frissítés?
2016. aug. 21. 23:21
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Az én válaszom:Hogy meg éri e ? Hát persze! :D ez nem kérdés


Az én véleményem:Egy ilyen telefonhoz képest teljesen jó amiket tud szerintem nagyon nagyon jó



Amiket tud:CPU: HiSilicon Kirin 935, Octa-Core, 4x A53 2.2 GHz + 4x A53 1.5GHz

Memória: 3GBRAM, 64GBROM

Android: 5.0 Lollipop Emui 3.1

Kijelző: 5.2” (1920 x 1080p)

Akksi: 3100mAh

Magyar nyelvű menü!

Kamera: 20Mp + 8Mp


léteznek sokkal de sokkal drágább telók is amik nem tudnak ennyit sem :)

2016. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A helyzet az, hogy 16 GB-os verziót láttam csak :/ Viszont rábbukkantam a Honor 7 Premium-ra, ami alig drágább (mert most le van árazva), annak a tárhelye 32 GB. Tudod véletlenül, hogy hol lehet venni 64 GB-os verziót?
2016. aug. 22. 04:57
 3/4 anonim válasza:

Remélem ez a link jó és nem 1 butaságot küldtem :/


[link]

2016. aug. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2016. aug. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!