Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e olyan okostelefon,...

Van-e olyan okostelefon, aminek a hátlapi kamerája nem felül, hanem középen van?

Figyelt kérdés
Fényképezkedésre, filmek felvevésére is használnék egy okostelefont, de nem találtam olyant, aminek a hátlapi kamerája középen volna. Egyáltalán nem létezik ilyen?

2016. aug. 22. 06:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Közben azért nézem, fényképezésre ajánlott mobiltelefonokat és pár éve kaphat volt a Galaxy K Zoom - hozzá hasonló is megfelelne.
2016. aug. 22. 06:19
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem.
2016. aug. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy az is jó, ha felül van, csak középen??
2016. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ilyen okostelefont, már találtam. Ha már nincs olyan okostelefon - újonnan - aminek középen van a kamerája, akkor létezik olyan, ami a Galaxy K Zoom-hoz hasonlóan optikai zoom-ja van?

[link]

2016. aug. 22. 09:39
 5/6 A kérdező kommentje:

Most nézem - bár nem ugyanaz, de ilyesmi is megfelelne:

[link]

2016. aug. 22. 09:45
 6/6 BM-Striker ***** válasza:

#5

Ennek az egyetlen trükkje zoom, egyébként nagyon nem éri meg az árát. Árkategóriájához képest gyenge benne hardver, és egy valódi fényképezőgép így is jobb nála.


Ráadásul miután elavul, nem fogsz egy egy elavult telefont külön hordozni csak azért, hogy fényképezz vele.


Jobban jársz egy kompakt fényképezőgéppel, alig nagyobbak, mit egy okostelefon.


[link]

2016. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!