Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legpraktikusabb...

Melyik a legpraktikusabb okostelefon tok?

Figyelt kérdés
Korábban volt az egyszerű szilikon, ami szuper, csak a kijelző nemigen van védve (hiába van rajta fólia is). most nézegettem flip tokokat, de gyakran autóba is bedobom a telót a tartóba, de ennek van egy alsó támasza ami szerintem akadályozná, hogy kinyissam a flip-et. Van vkinek vmi köztes megoldása?

2016. aug. 22. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hátoapi tok az-az szilikon/műanyag (a legjobb választás szerintem)
2016. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Praktikusság szempontjából minddenképp a flip. Én most vettem egyet, előtte nekem is szilikonos hátlapom volt csak, de hiába van üvegfóliám is, így is féltem h kiesik egyszer a kezemből, és baja lesz. A flip pedig tényleg védi elölről-oldalról-hátulról is.

Plusz ami nekem nagyon tetszik, hogy vannak rajta kis zsebek is, amibe be tudok tenni pénzt, személyit bankkártyát stb. (nyáron ez különösen problémás nálam, hogy nincsenek zsebeim, így ha csak elugrok valahova, akkor is táskát kell vinnem, hogy belerakjam ezeket, így meg elég csak a tok, amiben van telefon, pénz meg jogsi is).

Az autós tartónál valóban problémás lehet, de láttam már olyan flip tokot is, aminek kiszedhető a belső része, és tulajdonképpen így egy sima szilikon tok. Szerintem neked ilyet lenne érdemes venned, akkor védve lenne a telefonod, de tudnád tartóba rakni is.

2016. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!