Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windózos telefonra van valami...

Windózos telefonra van valami olyan GPS, amihez nem kell internet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 09:44
 1/5 Szirty ***** válasza:

Van.

Here maps.

Beállításokban "Download maps". Letölti a térképet, utána offline és lehet navigálni, nem kell net.

2016. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Here Maps már felejtős, a saját Térképek nevű alkalmazás viszont működik (szintén Here térképekkel).
2016. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
Nem tudom miért lenne felejtős. Működik.
2016. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor én utoljára használtam, felugró ablakban figyelmeztetett, hogy megszüntetik június vagy július végével.


Ezt találtam most hirtelen: [link]


Kicsit pontatlanok voltak az információim, de tényleg nincs teljesen rendben a Here Windows-on...

2016. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz fiúk..... most windows mapsen offline működik a GPS, mert letöltöttem a magyarország térképet. gyárilag rajta van a here maps is, de aszongya hogy win10 en nem müködik.de mivel a windózos map működik igy nem érdekel!
2016. aug. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!