Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül letöröltem egy...

Véletlenül letöröltem egy DCIM nevű mappát és ment vele az összes fotóm is. Hogy lehetne visszahozni?

Figyelt kérdés
Egy hete kb. véletlenül letöröltem és most eltűnt az összes fotóm.Vissza lehet ezt egyáltalán hozni? És az baj ha azóta már készítettem és töröltem fotókat/videókat?

2016. aug. 22. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
azt mar buktad
2016. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mi van a kukában. Ha ott van, visszahozható. Ha nincs, akkor nincs..
2016. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Boda Gergő ***** válasza:
100%
A telefonon azon a meghajtón / tárhelyen ahol a DCIM mappa volt (ha az sd karidról törölted ott keresd a .Trash is, ha a belső tárhelyen volt a DCIM a belső tárhelyen nézd a .Trasht) keressél egy .Trash nevű mappát (igen a Trash előtt a pont számít). A mappát valószínűleg csak akkor fogod látni ha engedélyezed a rejtett fájlok és mappák láthatóságát! Ha megvan a mappa tartalmát másold ki bármilyen egyéb könyvtárba és ha közte lesznek a képeid mázlid van, ha nincs közte akkor sajna buktad őket.
2016. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A dcim mappa tartalmazza a fotókat/videókat, amelyeket a telefonnal/fényképezőgéppel készítettél.


Amikor törölsz valamit a gépről, alapban nem a tényleges fájl törlődik, hanem az elérési bejegyzése/neve kap egy speciális karaktert, amely jelzi a gépnek, hogy az adat felülírható. Amennyiben még nincs felülírva, visszaállító programmal megkereshető és kinyerhető.


Letöltesz egy neked tetsző nevű alkalmazást (undelete-re keress rá az áruházban), azt elindítva megkeresi az összes törölt fájlt. Amennyiben szerencséd van, még nem írta át az összes képedet, videódat.... az új felvételek.

2018. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016os kérdés kezeit csokolom utolsó
2018. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, de azért adtam meg a választ, hogy a következő kérdező -amikor a keresőt használja- megtudja, hogy mit kell ilyen helyzetben csinálni...


Látom, te csak arra fordítottál időt, hogy valakit leolthass, a feltett kérdéssel nem is foglalkoztál....


Gratulálok kedves névtelen :-)

2018. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!