Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elephone p8000 vélemények?

Elephone p8000 vélemények?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom, akik használják/használták, nem csak a hasukra csapnak, és azt mondják, hogy kínai sz@r. (ha rossz, azt is elfogadom, csak indokoljátok meg, hogy miért.)

összetört sajnos a telefonom, sürgősen kell másik, és most erre van költségvetés.



2016. aug. 22. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondanak amit akarnak. Én is kinából hozattam , semmi baj nincs vele. Kb fele vagy harmad áron meglehet venni mint itthon.
2016. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 egi74 válasza:

Úgy látszik ki kell fogni hogy rossz legyen.Nekem sikerült.

Nekem még nincs két hónapja hogy vettem egy ELEPHONE P8 telefont,de kétszer csinálta,hogy semmi hang nem jött belőle.MP3-tól a videó lejátszóig csend,de még a jelzések sem,mint pl a hívás sem jött jelzésben.Ha rezgőn van az működik akkor is.,,Sajna a rezgése is elég gyér".Újra kellett indítani a telót hogy vissza álljon minden és működött is utánna.Erre most miközben töltőn volt és játszottam a mobilon egyszer csak elment minden,kikapcsolt.Mint amikor lemerűl az akku,de még olyankor is jelzi minden teló hogy kikapcsol.Ez most nem.Bármit teszek vele.Nem működik,és az adatátvitel kábelem sem mutatja ki hogy töltene.Nem hogy az adatokat le tudnám menteni róla.Most melózom holnapig várhatok mire a garancia levéllel...holnap ünnep nap,klassz holnap sem tudok ezzel foglalkozni.Két év a garancia rá nem mellesleg.

A kijelzője nagyon szép,nagyon tiszta képeket és videókat lehet készíteni vele.Panoráma kép fel és oldalra.

Érzékenyebb kijelzőhöz szoktam,pár évig más telóm volt ami nagyon érzékeny volt,jó értelemben.Akkuja sokáig bírja.

2018. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!