Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50 000 Ft-ig milyen okostelefo...

50 000 Ft-ig milyen okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ár érték arányban jó legyen a kamerája és viszonylag gyors legyen, épp ezért nem kell, hogy márkás legyen.

Javaslatok?


2016. aug. 22. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Valami kinai xar illik ide, pl xiaomi, doogee, meg az osszes no-name.
2016. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:
Vernee Thor, Xiaomi Redmi 3
2016. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Némelyik "kínai szar néha" jobb mint pl egy iphone! Ilyenkor úgy pofánvágnám aki ilyeneket mond! 😡😬
2016. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as, lehet hogy fáj az igazság, de bár igaz, hogy jó minőségű az iPhone, de akkor is inkább csak divattelefon, ahol legnagyobb részben a márkanevet kell megfizetni, igaz hogy ezek a kínai telefonok sokkal-sokkal olcsóbbak, de egyáltalán nem túlzás, hogy jobbak, legfeljebb a magadfajta Apple fanstikusok vélekednek így, az ilyeneket kell inkább pofán vágni! }( És a mobilokhoz értők szemében ezek egyáltalán nem noname márkák, egyre ismertebbek!


De amúgy a kérdésre válaszolva Vernee Thor, Xiaomi Redmi 3, vagy Honor 4C - ez a 3 legjobb telefon 50 ezer Ft alatt!

2016. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem férre értettél. Én az első válaszolónak szántam a "szar" megnevezésért és nekem is kínai telóm van pntosan egy vernee thor és imádom! By:#3
2016. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!